Novinky

Přijďte se podívat na expozici epoxidových podlah EPOSTYL GRANIT

Přijďte se podívat na expozici epoxidových podlah EPOSTYL GRANIT

14. 11. 2017

Epoxidové lité podlahy už dávno nejsou řešení jen pro průmyslové objekty a garáže. Krásné, designové podlahy EPOSTYL GRANIT s jemnou strukturou připomínající povrch přírodního kamene najdou uplatnění i v obytných interiérech. Žádné spáry a snadná údržba, vysoká úroveň hygieny, příjemný povrch na dotek, pružný a tichý došlap, perfektně vhodné pro podlahové topení... získaly u zákazníků přezdívku "lité lino". Na rozdíl od lina se ale pyšní neuvěřitelnou životností.

Náš pražský distributor CHEMEX připravil pro zákazníky velkou expozici hladkých litých podlah EPOSTYL, designových EPOSTYL GRANIT, CHS-EPODUR Stone pro kamínkové chodníčky a můžete si prohlédnout i osahat novinku EPOSTYL MAT.

Lité bezespárové podlahy jsou čím dál častějším řešením v obytných prostorech. Mimo všech užitných vlastností nabízejí perfektní designové řešení. Podlahy v několik barvách s plnivem umožňují připravit odstín a světlost podlahové krytiny podle vašich představ. Povrch beze spár je ideální pro údržbu. Můžete si také vybrat hladkou podlahu bez plniva - ta je vhodná například pro garáže, sklepy a úložné prostory (sklady, spíže, šatny). Perfektně hladký povrch a odolnost proti vodě a chemikáliím umožňují udržet prostory v dokonalé čistotě. Výsledné podlahy v obou případech disponují vysokým leskem. Pokud preferujete matné povrchy, můžete jako finální vrstvu použít EPOSTYL MAT, čímž mimo designového efektu dosáhnete zvýšení užitných vlastností podlahy.

CHEMEX najdete v ulici Ke Klíčovu 160/7 v Praze 9, bezproblémově zaparkujete a nakoupíte vše, co potřebujete pro perfektní provedení podlah, ať už jste soukromým stavitelem, nebo profesionálem v oboru. K dokonalé službě patří samozřejmě poradenství od profesionálů, kteří sbírají zkušenosti v oboru přes dvacet let.

KONTAKT: http://www.chemex.cz/

Máte dotazy


Nemůžete najít hledané informace o naší stavební chemii? Zeptejte se nás prostřednictvím tohoto formuláře. Poslat nám můžete i vaši stížnost, pochvalu, nebo hodnocení našich výrobků nebo služeb.

Osobní údaje poskytnuté v tomto formuláři budou použity pouze k reakci na zaslanou zprávu a dále nebudou nijak uchovávány ani zpracovány.