Novinky

6. EP stěrka – EPOSTYL 521-01 – strukturovaná, protikluzná

6. EP stěrka – EPOSTYL 521-01 – strukturovaná, protikluzná

20. 7. 2018
  • Příprava podkladu

Viz samostatný technologický postup – ZÁKLADNÍ MECHANICKÁ PŘÍPRAVA PODKLADU.

  • Penetrace

Viz samostatný technologický postup – PENETRACE PODKLADU

Systém se aplikuje na předem připravený podklad, kterým je penetrace s plným zásypem křemičitým pískem frakce 0,3-0,8 mm a případně další nosná epoxidová vrstva opět plně zasypaná stejným typem písku. Hmota se po důkladné homogenizaci složek A a B rozlije na plochu a rovnoměrně roztáhne rovnou hranou ocelového hladítka nebo případně gumovou stěrkou. Výsledná plocha by měla být strukturovaná s patrnými výstupy zrn písku na povrch stěrky.

  • Spotřeba materiálu

Spotřeba materiálu cca 0,75 kg/m2, při použití gumové stěrky cca 0,60 kg/m2.

Příští úterý představíme prémiový produkt pro designové použití v interiérech, tzv. „lité lino“ - EPOSTYL GRANIT.

1. Základní mechanická příprava podkladu                       

2. Penetrace podkladu 3. Oprava a reprofilace povrchu polymerbetonem 4. Finální EP nátěr SADURIT Z1 5. Finální EP stěrka EPOSTYL hladká 6. EP stěrka EPOSTYL strukturovaná, protiskluzná 7. EP stěrka EPOSTYL GRANIT dekorativní

Uvedený návod poskytuje základní informace a postupy, další bližší informace jsou uvedeny v aplikačním listu daného produktu. Vždy je potřeba přihlédnout k situaci na vaší stavbě a technologii přizpůsobit konkrétním podmínkám. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat přes náš kontaktní formulář.

Máte dotazy


Nemůžete najít hledané informace o naší stavební chemii? Zeptejte se nás prostřednictvím tohoto formuláře. Poslat nám můžete i vaši stížnost, pochvalu, nebo hodnocení našich výrobků nebo služeb.

Osobní údaje poskytnuté v tomto formuláři budou použity pouze k reakci na zaslanou zprávu a dále nebudou nijak uchovávány ani zpracovány.