Novinky

Náš nový seriál: Epoxidové podlahy krok za krokem

Náš nový seriál: Epoxidové podlahy krok za krokem

27.03.2018

Lité epoxidové podlahy, které můžete znát také pod názvy EP nátěr nebo EP stěrka, jsou čím stále oblíbenější krytinou v průmyslových a hospodářských budovách, v komerčních prostorách, obchodních centrech, obchodech, ale také v domácnostech. Poskytují extrémní užitné vlastnosti a díky moderním postupům dnes také barevnou škálu, designové efekty a strukturování povrchu. V následujících týdnech vám přineseme seriál, ve kterém se dozvíte vše, co potřebujete k úspěšné výrobě kvalitní lité podlahy.

Kamenný chodník CHS-EPODUR STONE řeší renovaci nevzhledných povrchů v okolí domů do 24 hodin

Kamenný chodník CHS-EPODUR STONE řeší renovaci nevzhledných povrchů v okolí domů do 24 hodin

24.01.2018

Dlažba nebo beton? Zahradní cestičky, příjezdová cesta, stání pro auto, chodník, okolí bazénu, terasy, zahradní posezení… Úpravy ploch v okolí domů se dosud omezovaly jen materiály na bázi cementu, jejichž zvětrávání vede ke ztrátě vzhledu a poškození povrchu. V designu těchto povrchů jste omezeni tvarem a barvou dlaždic. Moderní alternativou, která nabízí řadu výhod, je náš kamenný chodník CHS-EPODUR STONE.

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2018!

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2018!

21.12.2017

Všem obchodním přátelům a příznivcům Stavební Spolchemie přejeme klidné svátky a hodně úspěchů v osobním i pracovním životě.

Brožura "Bezpečná práce s epoxidy"

Brožura "Bezpečná práce s epoxidy"

11.12.2017

Epoxidové systémy nejsou nic, čeho by bylo nutné se bát. Po vytvrzení se z materiálu stane inertní hmota, bezpečná pro užívání. Při práci s tekutými epoxidy, např. při výrobě litých podlah, kamínkového koberce, nátěrech, impregnaci kompozitů... je samozřejmě třeba dodržovat bezpečnostní předpisy, tak jako s jakoukoliv jinou stavební chemií. Ve spolupráci s organizací Epoxy Europe, jejímž jsme členem, vydáváme brožurku "Bezpečné nakládání s epoxidovými systémy".

Co pálí aplikátory litých podlah? Máme odpovědi!

Co pálí aplikátory litých podlah? Máme odpovědi!

29.11.2017

Minulý měsíc proběhlo setkání podlahářů sdružených v Cechu podlahárov Slovenska na téma „Liate podlahy – EP, PU, štrkový koberec“ v Považské Bystrici. Tým SPOLCHEMIE vedl slovenský distributor pan Benkovič mladší z firmy EPOXY PB z Vysoké při Morave a při prezentaci materiálů řady CHS-EPOXY jsme nasbírali řadu dotazů, které zajímají podlaháře a pokusili jsme se na ně odpovědět. Ty nejzajímavější najdete v tomto článku.

Přijďte se podívat na expozici epoxidových podlah EPOSTYL GRANIT

Přijďte se podívat na expozici epoxidových podlah EPOSTYL GRANIT

14.11.2017

Epoxidové podlahy už dávno nejsou řešení jen pro průmyslové objekty a garáže. Krásné, designové, lité podlahy EPOSTYL GRANIT s jemnou strukturou připomínající povrch přírodního kamene najdou uplatnění i v obytných interiérech. Náš pražský distributor Chemex připravil pro zákazníky velkoplošnou prezentaci podlah EPOSTYL GRANIT a můžete se seznámit i s novinkou EPOSTYL MAT.

Máte dotazy


Nemůžete najít hledané informace o naší stavební chemii? Zeptejte se nás prostřednictvím tohoto formuláře. Poslat nám můžete i vaši stížnost, pochvalu, nebo hodnocení našich výrobků nebo služeb.

Osobní údaje poskytnuté v tomto formuláři budou použity pouze k reakci na zaslanou zprávu a dále nebudou nijak uchovávány ani zpracovány.