Novinky

Komentované prohlídky Správní budovy SPOLCHEMIE ve Dnech evropského dědictví

Komentované prohlídky Správní budovy SPOLCHEMIE ve Dnech evropského dědictví

13. 8. 2018

Chcete si prohlédnout historickou technickou knihovnu, ve které se nacházejí svazky z předminulého století a zachovalá studovna, kde sedával legendární ředitel Spolku Max Schaffner? Seznámit se s unikátní konstrukcí nejstaršího českého mrakodrapu z roku 1930, stojícího na Klíšském potoce? Poznat zblízka dobové technické vymoženosti, jako je potrubní pošta, stále funkční páter-noster stoupající do výše 44 metrů nebo centrální hasicí systém? Zajímá vás, co ztělesňuje šest soch Hugo Lederera nad vchodem? Ve dnech 8. - 9. září 2018 nás můžete navštívit a vše uvidět na vlastní oči.

Zveme vás na výstava Composites Europe

Zveme vás na výstava Composites Europe

10. 8. 2018

Epoxidové materiály SPOLCHEMIE neslouží pouze k výrobě podlahovin a nátěrů. Moderní speciální systémy naší špičkové pryskyřice, tvrdidla a dalších složek upravujících vlastnosti jsou určené k výrobě kompozitních dílů: ruční laminaci, pre-pregy, navíjení, pultruzi a další technologie. Tyto materiály můžete vidět na největší německé výstavě kompozitů COMPOSITES EUROPE.

7.  Epoxidové podlahy krok za krokem: EP stěrka – EPOSTYL GRANIT – litá, dekorativní

7. Epoxidové podlahy krok za krokem: EP stěrka – EPOSTYL GRANIT – litá, dekorativní

20. 7. 2018

EPOSTYL GRANIT je třísložkový bezrozpouštědlový systém pro použití v místech s požadovanou vysokou úrovní dekorativního vzhledu. Je určen k povrchovým úpravám betonových podkladů, jako jsou např. podlahy v obchodních domech, buticích, vstupních halách, autosalonech a dále v obytných domech v kuchyních, koupelnách, toaletách apod.

6. EP stěrka – EPOSTYL 521-01 – strukturovaná, protikluzná

6. EP stěrka – EPOSTYL 521-01 – strukturovaná, protikluzná

20. 7. 2018

EPOSTYL 521-01 je dvousložkový probarvený bezrozpouštědlový systém s velmi dobrou odolností vůči chemickým a ropným produktům. Je určen k povrchovým úpravám betonových podkladů, jako jsou např. podlahy v obchodních domech a skladech, dílnách, garážích, sklepních prostorech, výrobních halách apod. Jako strukturovaná protikluzná stěrka snese těžké mechanické zatížení.

5. Epoxidové podlahy krok za krokem: EP stěrka – EPOSTYL 521-01 – litá, hladká

5. Epoxidové podlahy krok za krokem: EP stěrka – EPOSTYL 521-01 – litá, hladká

20. 7. 2018

EPOSTYL 521-01 je dvousložkový probarvený bezrozpouštědlový systém s velmi dobrou odolností vůči chemickým a ropným produktům. Je určen k povrchovým úpravám betonových podkladů, jako jsou např. podlahy v obchodních domech a skladech, dílnách, garážích, sklepních prostorech, výrobních halách apod. Jako litá podlahovina má tento systém vysokou dekorativní úroveň a zároveň snese těžké mechanické zatížení.

4. Epoxidové podlahy krok za krokem: Finální EP nátěr – SADURIT Z1

4. Epoxidové podlahy krok za krokem: Finální EP nátěr – SADURIT Z1

23. 4. 2018

Požadujete-li povrchovou úpravu betonové plochy s vysokou odolností vůči chemickým a ropným produktům, otěruvzdornou, pro střední zatížení, jako jsou například podlahy v obchodních domech, prodejnách, skladech, dílnách, sklepních prostorách, výrobních halách apod., je ideálním řešením dvousložkový probarvený systém SADURIT Z-1.

Máte dotazy


Nemůžete najít hledané informace o naší stavební chemii? Zeptejte se nás prostřednictvím tohoto formuláře. Poslat nám můžete i vaši stížnost, pochvalu, nebo hodnocení našich výrobků nebo služeb.

Osobní údaje poskytnuté v tomto formuláři budou použity pouze k reakci na zaslanou zprávu a dále nebudou nijak uchovávány ani zpracovány.