Novinky

Kamenný koberec CHS-EPODUR STONE: sezóna stále trvá

Kamenný koberec CHS-EPODUR STONE: sezóna stále trvá

26.09.2018

Krásné podzimní počasí a úklid zahrady před zimou jsou ideálním obdobím pro úpravu okolí domu. Na položení nových povrchů, jako je například kamenná dlažba nebo čím dál oblíbenější kamínkový koberec, který můžete znát také pod názvem „kamenný chodník“, je pořád ještě čas!

Prezentace kamenného koberce CHS-EPODUR STONE a litých epoxidových podlah EPOSTYL GRANIT ve SPOLCHEMII

Prezentace kamenného koberce CHS-EPODUR STONE a litých epoxidových podlah EPOSTYL GRANIT ve SPOLCHEMII

07.09.2018

Ve vestibulu Správní budovy SPOCHEMIE v Ústí nad Labem můžete ve Dnech Evropského Dědictví 2018 shlédnout prezentace výrobků společností PIEDRA a CHEMEX. Velkoplošné vzorky nabízejí výběr nejoblíbenějších dezénů kamínkových koberců pro interiér i exteriér a špičkovou designovou litou podlahu Epostyl Granit, tzv. "lité lino".

Kolik stojí kamínkový koberec CHS-EPODUR STONE?

Kolik stojí kamínkový koberec CHS-EPODUR STONE?

03.09.2018

Nejčastější otázka, kterou nám pokládáte je na cenu materiálu a pokládky kamenného chodníku CHS-EPODUR STONE. Výpočet ceny záleží na více parametrech, jako je podklad, požadavky na zatížení, vzhled kamínků, rozloha…v dnešním článku vám přinášíme příklady cen různých typů kamínkových chodníčků a taky srovnání s cenami nejčastějších venkovních krytin. Takže: jaká je cena za metr kamenného chodníku?

Komentované prohlídky Správní budovy SPOLCHEMIE ve Dnech evropského dědictví

Komentované prohlídky Správní budovy SPOLCHEMIE ve Dnech evropského dědictví

13.08.2018

Chcete si prohlédnout historickou technickou knihovnu, ve které se nacházejí svazky z předminulého století a zachovalá studovna, kde sedával legendární ředitel Spolku Max Schaffner? Seznámit se s unikátní konstrukcí nejstaršího českého mrakodrapu z roku 1930, stojícího na Klíšském potoce? Poznat zblízka dobové technické vymoženosti, jako je potrubní pošta, stále funkční páter-noster stoupající do výše 44 metrů nebo centrální hasicí systém? Zajímá vás, co ztělesňuje šest soch Hugo Lederera nad vchodem? Ve dnech 8. - 9. září 2018 nás můžete navštívit a vše uvidět na vlastní oči.

Zveme vás na výstava Composites Europe

Zveme vás na výstava Composites Europe

10.08.2018

Epoxidové materiály SPOLCHEMIE neslouží pouze k výrobě podlahovin a nátěrů. Moderní speciální systémy naší špičkové pryskyřice, tvrdidla a dalších složek upravujících vlastnosti jsou určené k výrobě kompozitních dílů: ruční laminaci, pre-pregy, navíjení, pultruzi a další technologie. Tyto materiály můžete vidět na největší německé výstavě kompozitů COMPOSITES EUROPE.

7.  Epoxidové podlahy krok za krokem: EP stěrka – EPOSTYL GRANIT – litá, dekorativní

7. Epoxidové podlahy krok za krokem: EP stěrka – EPOSTYL GRANIT – litá, dekorativní

20.07.2018

EPOSTYL GRANIT je třísložkový bezrozpouštědlový systém pro použití v místech s požadovanou vysokou úrovní dekorativního vzhledu. Je určen k povrchovým úpravám betonových podkladů, jako jsou např. podlahy v obchodních domech, buticích, vstupních halách, autosalonech a dále v obytných domech v kuchyních, koupelnách, toaletách apod.

Máte dotazy


Nemůžete najít hledané informace o naší stavební chemii? Zeptejte se nás prostřednictvím tohoto formuláře. Poslat nám můžete i vaši stížnost, pochvalu, nebo hodnocení našich výrobků nebo služeb.

Osobní údaje poskytnuté v tomto formuláři budou použity pouze k reakci na zaslanou zprávu a dále nebudou nijak uchovávány ani zpracovány.